Przeskocz do treści

Historia Ricka

Szedł nigdzie w stosunku do człowieka, Setki Rąk, znowu nie było czasu, aby być rozwiązując zagadki. Usiadł i zaczął medytować, dopóki człowiek nadal chodzić, czy to jest to, co by powiedział obserwator.

Próbował komunikować się z duszą maszyny, ale ona tylko przyszło mi jedno słowo. Taki suchy i ostry, że, prawdopodobnie, Rick wziął jako cel, który należy osiągnąć za wszelką cenę: "Pieszczot."

Ale że były te pieszczoty?

A człowiek nadal padał, niezachwianie, Rick myślałem, leżąc na ścianie, nic, ale w trybie etui kaplicy. Przypomniał sobie, jak w grze, z którymi pracowałam: "Kiedy jesteś w duszy, stara się znaleźć swój cel, to jest to, co im się wydaje, motywować kontynuować. Po tym jak znajdziesz swój cel, stara się, że ona nie zrobi to wtedy, nie wcześniej, ponieważ sytuacja może stać się niebezpieczna. Być może, jego efekty normalne przyspieszenia. Być może jej anomalia staje się śmiertelnie szybko. Ale pamiętaj, po tym, jak w tym świecie, twoje życie będzie konta w godzinach, a w kilka minut. Powodzenia." Rick myślałem, że na uczucie jego skóry na zewnątrz. Nie było dobrze, to było szybciej, niż zwykle. Być tam, przeszkadza duszy, swego rodzaju, efekt obserwatora, gdzie przyspieszyć akty duszy.

Co jeśli przestanę wchodzić w usta, może zobaczyć drugą stronę swojej duszy? Rick ryzykował śmierć z uduszenia, ale było wystarczająco dużo czasu, aby spojrzeć na to, że ta dusza powinna być wyłączona.

"Nie możesz wyjść poza duszy czas nie działa; wydaje się, że robią tak wiele wysiłku, swój cel, że osłabiają. Czy to jest to, co mówią niektórzy, jeszcze nie wiemy, wszystko jest dobrze, jak działają duszy, nie-żywo, więc należy być ostrożnym. Może zginąć w tym świecie dusza może zabić w prawdziwym życiu." te słowa nadal bolesny, i wszystkie one były kluczem, aby wyłączyć dusza.

Wstał i pobiegł, stracił swoją duszę widzenia. Udało jej się kilka minut później. Następnie czekałem i czekałem i czekałem. Czekali, aż nadal w mojej duszy i otarłaś się o ścianę w swoim wiecznym myśleć, że jeśli na zewnątrz odczucia, затекали w usta, mógł osłabić ścianę i możliwość interakcji z duszą.

Poczuł, zręcznościowe i upadł na bok. Ściany odszedł. I spojrzał na duszę, wszystko w swoje ręce, celując w otwór levitando w nic, i każdy spojrzał na niego. Osoba duszy zamieniła się w uśmiech zadowolenia, jakby w końcu, po dniu, pracowity, weźmie przerwę w swoim łóżku.

Rick musiał się spieszyć, nie chciałem, aby to było to, co myślałem.

Dusza zaczął krzyczeć: "Ach, Pieszczoty, pieszczoty, pieszczoty!"

Rick drgnął, ale nie mówić, dotknęła jednej strony mężczyźni, i Rick rozumiem wszystko.

Człowiek zaczął płakać i poświęcił ciepłym uśmiechem na Dunwich. Jego ręce zaczęły usuwać coś różowe portalu, tym bardziej, że różowy, był czerwony, a nie coś stałego, było kilka żył, że płynu w nim; i Rick stał się leżeć na podłodze, próbował rozmawiać z nim, w nadziei, aby nie spaść.

— "Kiedykolwiek u mnie było to samo, co ty." — Powiedziała dusza, bo teraz ich uczucie było odwzajemnione, i oboje wiedzą jedno i to samo — "Teraz tylko szukam coś reprezentować. Muszę pieszczoty, Rick."

— "Wiem, co on czuje, a to nie jest dobre. Wiele razy płakałam z powodu kobiet, za krewnych, za swoje życie, w szczegółach, o których teraz żałuję. Ale znalazłem sposób, aby rzucić. Pozostawić wino i przestaje Pieszczoty. Będzie wolna, ja powiedziałem. Znaleźć wolność i przestaje być przywiązanie do tego świata, czy potrafisz?"

— Proszę, zabij mnie.

Rick poczuł, jak dusza i jej negliż, wyciągnął sztylet i butelki.

Poderżnął sobie gardło i powiedział kilka modlitw.

Nikt nie był w stanie mu pomóc...